Polskie Centrum Akredytacji Logo - powrót na stronę główną serwisu

Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN Serwis w języku angielskim - wersja/version BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Aktualności

Ogłoszenie o pracę 12-12-2017

Polskie Centrum Akredytacji poszukuje kandydatów do pracy na zastępstwo w Wydziale Administracyjno-Technicznym.

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa.

Główne zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie kancelarii ogólnej, w tym m.in.: przygotowanie i wysyłka korespondencji wychodzącej, odbieranie, segregowanie i przekazywanie korespondencji przychodzącej, prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Zapewnienie skutecznego obiegu korespondencji;
  • Rejestrowanie wniosków związanych z procesami akredytacji i nadzoru;
  • Rejestrowanie  faktur z uwzględnieniem przypisanych kosztów w budżecie;
  • Współpraca z firmami świadczącymi usługi pocztowe i kurierskie oraz dostarczające materiały, druki na potrzeby kancelarii, zgłaszanie zapotrzebowania;

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie: średnie lub wyższe I lub II stopnia;
  • staż pracy (minimum 2 lata) na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków;
  • umiejętność obsługi komputera pracującego w środowisku Windows;
  • samodzielność, komunikatywność, umiejętność jasnego i precyzyjnego formułowania wypowiedzi ustnie i na piśmie;
  • inicjatywa i zaangażowanie w pracę;

Oferujemy:

  • pracę umożliwiająca rozwój osobisty i nabywanie doświadczenia zawodowego;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń dodatkowych;

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

Polskie Centrum Akredytacji
Wydział Zarządzania Zasobami Ludzkimi
ul. Szczotkarska 42
01-382 Warszawa

lub w formie elektronicznej na adres e-mail: sekretariat@pca.gov.pl

z dopiskiem "OFERTA PRACY"

Termin składania ofert upływa w dniu 20.12.2017 r.

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182, ze zm.)."

Administratorem danych osobowych jest Polskie Centrum Akredytacji z siedzibą w Warszawie, ul. Szczotkarska 42. Dane osobowe będą przetwarzane w celu oceny doświadczenia osoby oraz nawiązania obecnie lub w przyszłości współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do podjęcia współpracy. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania.