Polskie Centrum Akredytacji Logo - powrót na stronę główną serwisu

Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN Serwis w języku angielskim - wersja/version BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Działania promocyjne

PCA partnerem Warsaw Economic Hub 15-12-2016

Polskie Centrum Akredytacji zostało partnerem dziewiątej już edycji Warsaw Economic Hub, która odbędzie się 16 grudnia w Warszawie.

- Warsaw Economic Hub to coroczne międzynarodowe spotkanie, poświęcone kluczowym zagadnieniom regionu CEE, Europy i świata. To również spotkanie kilkuset ekspertów, liderów biznesu, przedstawicieli środowisk opiniotwórczych, wśród których nie mogło jako partnera zabraknąć Polskiego Centrum Akredytacji - podkreśliła Lucyna Olborska, Dyrektor PCA

Polskie Centrum Akredytacji zostało partnerem dziewiątej już edycji Warsaw Economic Hub, która odbędzie się 16 grudnia w Warszawie. Tegorocznym motywem przewodnim wydarzenia będzie hasło: Nowy potencjał dla rozwoju. Polska gospodarka w regionie i świecie dziś i za 10 lat. Dyskusje będą dotyczyły tempa rozwoju, modelu gospodarczego, a także czynników hamujących przełamywanie barier na drodze Polski do czołówki państw rozwiniętych Europy i świata. Będą szukane odpowiedzi na pytanie: Jak pokonać te słabości i uwolnić nowy potencjał rozwoju jednej z największych gospodarek Unii Europejskiej?

Każdego roku spotkanie przyciąga kilkuset przedstawicieli inwestorów zagranicznych, polskiego biznesu, ekspertów ekonomicznych i osobistości świata polityki. Tegoroczna impreza odbędzie się w Hotelu Novotel, a wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się między innymi: prof. Günter Verheugen - były wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej oraz były komisarz Unii Europejskiej, a także Jerzy Kwieciński - sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, Paweł Borys - prezes Polskiego Funduszu Rozwoju, Wiesław Rozłucki - twórca i pierwszy prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz - dr Paweł Wojciechowski - główny ekonomista ZUS.  

Informacje o programie, prelegentach i partnerach konferencji dostępne są na stronie warsaweconomichub.pl. Program również dostępny jest poniżej.

Powrót