Polskie Centrum Akredytacji Logo - powrót na stronę główną serwisu

Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN Serwis w języku angielskim - wersja/version BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Działania promocyjne

Targi EuroLab 2013 15-04-2013

Jubileuszowe, XV Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab (Warszawa, 10-12 kwietnia 2013) oraz - odbywające się w tym samym czasie i w tym samym miejscu - II Targi CrimeLab, były wyjątkowe zarówno dla organizatorów, jak i dla Polskiego Centrum Akredytacji.

Prezes Zarządu Spółki MT Targi Polska, Urszula Potęga mogła podkreślić w swoim wystąpieniu podczas uroczystego otwarcia targów, że - jak co roku - EuroLab cieszy się ogromnym zainteresowaniem wystawców, nawet spoza Europy.

W podziękowaniu za wieloletnią współpracę i okazane wsparcie, U. Potęga wręczyła Grand Prix prof. dr hab. Michałowi Kleiberowi, prezesowi Polskiej Akademii Nauk oraz prof. dr hab. Ewie Bulskiej, dyrektor Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Podziękowała również wystawcom, którzy od piętnastu lat współtworzą targi EuroLab oraz wyraziła swoją wdzięczność instytucjom, które od początku je wspierają: Ministerstwu Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Polskiej Akademii Nauk, Wydziałowi Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, Polskiemu Komitetowi Normalizacyjnemu, Głównemu Urzędowi Miar, Centrum Badań Ekologicznych Polskiej Akademii Nauk, Polskiemu Centrum Akredytacji, Państwowemu Instytutowi Geologicznemu - Państwowemu Instytutowi Badawczemu.

Specjalny list z podziękowaniami dla PCA odebrała z rąk prezes MT Targi, Małgorzata Olczak-Wąsik, kierownik Wydziału Współpracy Międzynarodowej i Wydawnictw.

Podobnie jak w latach ubiegłych, zarówno stoisko firmowe, w którym przez wszystkie dni targów dyżurowali eksperci Polskiego Centrum Akredytacji, jak i zorganizowane prze PCA seminarium pod tytułem "Jakość w kryzysie" - cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Pod tekstem zamieszczamy linki do reporterskiej relacji z naszego seminarium, opublikowanej przez Polską Agencję Prasową oraz do slajdów ze wszystkich prezentacji, a ponadto fotoreportaż z targów.

Fotoreportaż:

Powrót