Polskie Centrum Akredytacji Logo - powrót na stronę główną serwisu

Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN Serwis w języku angielskim - wersja/version BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Działania promocyjne

Współpraca z LAB 18-01-2011

W związku z 10-leciem Polskiego Centrum Akredytacji oraz 20-leciem istnienia systemu oceny zgodności w Polsce, PCA podpisało z Wydawnictwem EUREKA, wydawcą dwumiesięcznika LAB, deklarację współpracy w zakresie publikacji artykułów na temat akredytacji. Zgodnie z umową, w kolejnych wydaniach LAB ukazały się:

LAB 1/2011 - Informacja na temat 10-lecia PCA. Wywiady z Lucyną Olborską - zastępcą dyrektora PCA, Karolem Hauptmannem - pierwszym dyrektorem Polskiego Centrum Akredytacji i Tomaszem Wontorskim - pierwszym kierownikiem Działu Akredytacji Laboratoriów Badawczych. Zapowiedź planowanych wydarzeń z okazji jubileuszu.

LAB 2/2011- Notatka na temat obecności PCA na targach EuroLab 2011 oraz relacja z seminarium zorganizowanego przez PCA podczas targów.

LAB 3/2011 - Relacja ze spotkania (10-11 maja 2011) grupy roboczej EA, zajmującej się porównaniami międzylaboratoryjnymi w zakresie wzorcowań oraz ze spotkania (12 maja 2011) zorganizowanego dla przedstawicieli laboratoriów wzorcujących, z udziałem zagranicznych ekspertów. Relacja z obchodów Światowego Dnia Akredytacji i imprez towarzyszących.

LAB 4/2011 - Wywiad z Wojciechem Henrykowskim, przewodniczącym Rady ds. Akredytacji, na temat rozwoju, blasków i cieni akredytacji w Polsce.

LAB 6/2011 - Relacja ze spotkania (21-22 listopada 2011) z przedstawicielami EA General Assembly oraz informacja nt. zadań EA GA. Notatka ze spotkania PCA z przedstawicielami laboratoriów badawczych. Artykuł pod tytułem: "Wykorzystanie akredytowanych sprawozdań z badań w procesie certyfikacji wyrobów".

Powrót