Polskie Centrum Akredytacji Logo - powrót na stronę główną serwisu

Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN Serwis w języku angielskim - wersja/version BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Oferty pracy

Polskie Centrum Akredytacji poszukuje Kandydatów do pracy w Dziale Akredytacji Inspekcji, Certyfikacji Wyrobów i Osób [AC].

na stanowisku ASYSTENT DS. PROCESU

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa.

Główne zadania na stanowisku:

  • zarządzanie procesami akredytacji i nadzoru, w szczególności jednostek certyfikujących wyroby, procesy i usługi;
  • prowadzenie ocen jednostek oceniających zgodność;
  • utrzymywanie kontaktów z jednostkami - klientami PCA i zespołami auditorów;
  • udział w opracowywaniu dokumentów związanych z realizacją ocen jednostek certyfikujących;
  • weryfikacja merytoryczna wyników ocen realizowanych przez zespoły auditorów PCA;
  • udział w opracowywaniu procedur i dokumentów związanych z realizacją ocen kompetencji jednostek certyfikujących, w tym w zakresie nowych programów akredytacji;
  • współpraca z krajowymi i międzynarodowymi organizacjami oraz instytucjami funkcjonującymi w obszarze działania jednostek certyfikujących wyroby, procesy i usługi.

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie: wyższe II stopnia - preferowane wykształcenie techniczne;
  • udokumentowany staż pracy minimum 5 lat, w tym co najmniej 3 lata pracy w obszarze związanym z oceną zgodności wyrobów;
  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem certyfikacji wyrobów, procesów i usług;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2, umożliwiająca komunikację i analizę merytoryczną dokumentów;
  • umiejętność obsługi komputera pracującego w środowisku Windows;
  • samodzielność, komunikatywność, umiejętność jasnego i precyzyjnego formułowania wypowiedzi ustnie i na piśmie, kreatywność, umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów certyfikacji, inspekcji i badań;
  • znajomość normy PN-EN ISO17065, PN-EN ISO/IEC 17020, PN-EN ISO/IEC 17021-1, PN-EN ISO/IEC 17025.

Oferujemy:

  • pracę umożliwiająca rozwój osobisty i nabywanie doświadczenia zawodowego w różnych obszarach funkcjonowania systemu oceny zgodności;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń oraz zdobywania uprawnień auditora wiodącego;
  • szeroki kontakt z organizacjami technicznymi i instytucjami krajowymi i zagranicznymi, funkcjonującymi w obszarze europejskiego i światowego systemu oceny zgodności;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń dodatkowych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

Polskie Centrum Akredytacji
Wydział Zarządzania Zasobami Ludzkimi
ul. Szczotkarska 42
01-382 Warszawa

lub w formie elektronicznej na adres e-mail: rekrutacja@pca.gov.pl

z dopiskiem "OFERTA PRACY".

Termin składania ofert upływa w dniu 29.06.2018 r.

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do Polskiego Centrum Akredytacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000)".

Administratorem danych osobowych jest Polskie Centrum Akredytacji z siedzibą w Warszawie, ul. Szczotkarska 42. Dane osobowe będą przetwarzane w celu oceny doświadczenia osoby oraz nawiązania obecnie lub w przyszłości współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do podjęcia współpracy. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania.

Data aktualizacji: 15.06.2018 14:21