Polskie Centrum Akredytacji Logo - powrót na stronę główną serwisu

Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN Serwis w języku angielskim - wersja/version BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Spotkania

W dniach 05-06.07.2016 r. w PCA odbyła się wizyta auditora kazachskiej jednostki akredytującej (National Center of Accreditation, NCA), Baglana Kuttibaeva. Celem wizyty był udział w stażu w obszarze akredytacji jednostek certyfikujących osoby.
Z inicjatywy tajwańskiej jednostki akredytującej (Taiwan Accreditation Foundation, TAF), w dniu 2 kwietnia br. odbyło się spotkanie kierownictwa TAF i PCA.
W poniedziałek, 6 lipca br. w Polskim Centrum Akredytacji, odbyło się spotkanie p.o. Dyrektora PCA, Lucyny Olborskiej z przedstawicielami Ministerstwa Gospodarki Republiki Armenii.
Polskie Centrum Akredytacji było gospodarzem dwudniowego (9-10 kwietnia br.) posiedzenia Rady EA ds. Wielostronnego Porozumienia (European co-operation for Accreditation Multirateral Agreement Council)
Dwudzieste czwarte posiedzenie Komitetu EA ds. Komunikacji i Wydawnictw (European co-operation for Accreditation Communication and Publication Committee), którego gospodarzem było Polskie Centrum Akredytacji, odbyło się Warszawie, w dniach 18-19 września
W dniach 22-24 listopada 2011 r., odbyło się Zgromadzenie Ogólne European co-operation for Accreditation (EA). Spotkanie zostało wpisane do kalendarza spotkań eksperckich, odbywających się w ramach Polskiej Prezydencji
W dniach 12-13 października 2011 r. odbyło się, zorganizowane przez PCA, spotkanie FALB, Forum of Accreditation and Licensing Bodies.
W dniach 10 i 11 maja 2011 r. w Warszawie odbyło się posiedzenie Grupy Roboczej EA ds. Porównań Międzylaboratoryjnych Laboratoriów Wzorcujących (EA WG ILC calibration), którego gospodarzem było Polskie Centrum Akredytacji.
W związku z przystąpieniem PCA do projektu Komisji Europejskiej w ramach Planu Strategicznego obejmującego wsparcie dla państw regionu bałtyckiego i nordyckiego - Nordic-Baltic Mobility Programme
W dniach 21-23 kwietnia 2009 roku w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbyły się spotkania działających przy ILAC - International Laboratory Accreditation Cooperation - Komitetu ds. Akredytacji (ILAC Accreditation Issues Committee).
W dniach 2-3 kwietnia 2008 r. w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbyło się, organizowane przez Polskie Centrum Akredytacji, spotkanie Komitetu ds. Wielostronnych Porozumień w ramach European co-operation for Accreditation (EA)