Polskie Centrum Akredytacji Logo - powrót na stronę główną serwisu

Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN Serwis w języku angielskim - wersja/version BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Aktualności

Kompetentny Producent Materiałów Odniesienia 28-11-2019

Szanowni Państwo,

Polskie Centrum Akredytacji z uwagi na rozszerzenie działalności akredytacyjnej o obszar producentów materiałów odniesienia, planuje organizację nowego rodzaju szkolenia: „Kompetentny Producent Materiałów Odniesienia​ – wymagania normy ISO 17034”.

Celem szkolenia będzie pogłębienie znajomości wymagań normy ISO 17034 z uwzględnieniem ich zastosowania w obszarze produkcji/ wytwarzania materiałów odniesienia.

Przedmiotowe szkolenie byłoby skierowane do personelu kierowniczego i technicznego jednostek produkujących materiały odniesienia, laboratoriów i innych jednostek oceniających zgodność a stosujących materiały odniesienia do ustanawiania i wykazywania spójności pomiarowej.

Szkolenia planowane jest w formie wykładów z omówieniem przypadków zastosowania wymagań, w tym w zakresie weryfikacji kompetencji producentów materiałów odniesienia (dostawców zewnętrznych).

W przypadku zainteresowania udziałem w takim szkoleniu uprzejmie prosimy o kontakt z Wydziałem HR PCA, adres mailowy: , (w tytule proszę o wpisywanie „Kompetentny producent materiałów odniesienia – wymagania normy ISO 17034”).

Powrót