Polskie Centrum Akredytacji Logo - powrót na stronę główną serwisu

Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN Serwis w języku angielskim - wersja/version BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Aktualności

PCA na targach EuroLab 08-02-2018

W imieniu własnym oraz organizatora - MT Targi Polska S.A., zapraszamy Państwa do udziału w seminarium PCA, w ramach tegorocznych Targów EuroLab, które będzie poświęcone tematyce nowego wydania normy ISO/IEC 17025 Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących. Decyzję o ponownym omówieniu tego tematu PCA podjęło w związku z dużym zainteresowanie tą problematyką ze strony uczestników targów, a także ukazaniem się w listopadzie 2017 r. nowego wydania normy ISO/IEC 17025.

Podczas seminarium PCA, pt. "Wdrażamy nowe wymagania normy ISO/IEC 17025 w działalności laboratorium”, omówimy tylko wybrane zagadnienia normy. Na godzinną prezentację, na którą Państwa serdecznie zapraszamy, złożą się dwa tematy:

  • Działania laboratorium odnoszące się do ryzk i szans.
  • Stwierdzenie zgodności z wyspecyfikowanymi wymaganiami – zasada podejmowania decyzji.

W celu zapewnienia udziału jak największej liczbie zainteresowanych osób, seminarium zostanie przeprowadzone w dwóch turach:

  • 14 marca, godz. 11.30 – 12.30                                                  
  • 14 marca, godz. 14.45 – 15.45

Serdecznie zapraszamy na nasze seminarium, jak również do odwiedzenia naszego stoiska na bezpośrednie rozmowy z ekspertami PCA, którzy będą do Państwa dyspozycji przez wszystkie dni trwania Targów.

Szczegóły dot. targów EuroLab 2016, w tym zasady rejestracji oraz szczegółowy program znajdują się na stronie internetowej organizatorów www.targieurolab.pl

Program >>

Zaproszenie >>

Zapowiedź Dyrektora PCA, Lucyny Olborskiej >>

Powrót