Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Aktualności

PCA na targach EuroLab 2017 02-02-2017

W imieniu własnym oraz organizatora - MT Targi, zapraszamy Państwa do udziału w seminarium PCA podczas tegorocznych, XIX Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab 2017, które odbędą się w dniach 29-31 marca 2017 r., w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, przy ulicy Marsa 56c, w Warszawie.

"Wdrażamy znowelizowane wymagania normy ISO/IEC 17025 Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących" to temat seminarium PCA (29 marca 2017 r. /  środa, od godz. 11.30).

W toku seminarium omówiona zostanie przede wszystkim konieczność zmian dostosowawczych w związku ze zmienionymi lub nowymi wymaganiami normy, odnoszącymi się do: bezstronności oraz poufności w działalności laboratorium, struktury (organizacji), działań dotyczących ryzyka i możliwości, usług zewnętrznych i dostaw, podejmowania decyzji o zgodności / niezgodności wyników z wymaganiami, strategii dotyczącej zapewnienia spójności pomiarowej i monitorowania jakości wyników przy wykorzystaniu PT/ILC, procesów w systemie zarządzania laboratorium czy też dokumentowania systemu zarządzania.

Ponadto, eksperci PCA będą do Państwa dyspozycji przez wszystkie dni targów na naszym stoisku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium i do odwiedzenia naszego stoiska.

Szczegóły dot. targów EuroLab 2017, w tym zasady rejestracji oraz szczegółowy program znajdują się na stronie internetowej organizatorów www.targieurolab.pl

Powrót