Polskie Centrum Akredytacji Logo - powrót na stronę główną serwisu

Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN Serwis w języku angielskim - wersja/version BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Media o nas

O korzyściach z akredytacji dla przedsiębiorstw z branży spożywczej.
Wywiad z Dyrektor Polskiego Centrum Akredytacji, Lucyną Olborską w najnowszym wydaniu magazynu ekonomicznego Polish Market.
Zapraszamy do lektury obszernego materiału przygotowanego przez Hannę Tugi, Kierownika Działu Akredytacji Badań i Certyfikacji Żywności, pt. „Podejście procesowe - nowe wyzwanie dla laboratoriów".
W listopadowym numerze specjalnym czasopisma „Fakty – Magazyn Gospodarczy" opublikowany został wywiad z Dyrektor PCA, Lucyną Olborską, pt. „Zaufanie to podstawa”.
Zapraszamy do lektury październikowego wydania magazynu ekonomicznego Polish Market. W bieżącym numerze polecamy wywiad z Dyrektor Polskiego Centrum Akredytacji, Lucyną Olborską.
W najnowszym numerze specjalnym "Wiadomości PKN – Jakość i bezpieczeństwo żywności" ukazał się artykuł autorstwa Katarzyny Rokosy z PCA, pt. ISO 22000 po zmianach – korzyści dla firm.
W szczycie sezonu urlopowego warto wiedzieć, kto dba o bezpieczeństwo wody na pływalniach - wideo informacyjne.
Zapraszamy do oglądania relacji z konferencji PCA z okazji Światowego Dnia Akredytacji, wyemitowanej w TVP3
LAB 3/2018 – reportaż z konferencji z okazji Światowego Dnia Akredytacji
W dwumiesięczniku LAB - laboratoria, aparatura, badania (3/2018) można również przeczytać artykuł opracowany przez Tadeusza Matrasa i Katarzynę Wiśniewską z PCA.
W najnowszym wydaniu czasopisma "Laboratorium - Przegląd Ogólnopolski " (nr 1/2018) ukazał się artykuł Hanny Tugi, Kierownika Działu Akredytacji Badań i Certyfikacji Żywności w PCA, nt. nowego wydania normy ISO/IEC 17025.
Jeżeli wyrób spełnia wymagania przepisów prawnych to każdy producent jest zobowiązany na własną odpowiedzialność oznaczyć ten wyrób znakiem CE.
1  2  3  4  5  6  7  8