Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Aktualności

PCA INFO nr 24 – wydanie świąteczne 23-12-2021

Zapraszamy do lektury nowego numeru „PCA INFO – wydarzenia, opinie, perspektywy”, w którym m.in. podsumowujemy wydarzenia ostatniego półrocza i obchody jubileuszu 20-lecia PCA.

Dyrektor Lucyna Olborska napisała we wstępie do świątecznego wydania: Fakt, że od dwóch dekad tworzymy fundament infrastruktury jakości
i budujemy zaufanie do usług oceny zgodności, przyczyniając się tym samym do rozwoju gospodarczego Polski, napełnia nas dumą i daje ogromną satysfakcję. Wymierne efekty naszego wsparcia dla gospodarki zachęcają nas do jeszcze większych wysiłków i starań, żeby akredytacja była jak najszerzej wykorzystywana jako najbardziej obiektywny sposób potwierdzania kompetencji i gwarancja bezpieczeństwa konsumentów. Zwłaszcza teraz, gdy trwa walka z pandemią i jej ekonomicznymi skutkami, rola akredytacji i płynące z niej korzyści są nie do przecenienia.

Polecamy artykuł „Jubileusz PCA – u progu kolejnej dekady”, w którym o historii, ale też planach rozwojowych PCA mówią nasi pracownicy, osoby, które tworzyły tę instytucję, a także przedstawiciele naszych klientów i partnerów instytucjonalnych. W numerze piszemy również m.in. o bezpieczeństwie na kolei, certyfikacji pasz GMP+ – nowym obszarze działalności akredytacyjnej PCA oraz sukcesie naszych jubileuszowych kampanii informacyjnych w mediach społecznościowych.

PCA INFO nr 24>>

Powrót