Polskie Centrum Akredytacji Logo - powrót na stronę główną serwisu

Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN Serwis w języku angielskim - wersja/version BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Działania promocyjne

Od dziś w specjalnej zakładce na naszej stronie i w mediach społecznościowych będziemy prezentować filmy z odpowiedziami ekspertów PCA na najczęściej zadawane pytania o akredytację.
Na początku maja PCA zainaugurowało w mediach społecznościowych nową kampanię o korzyściach z akredytacji.
O międzynarodowych standardach i narzędziach, które pomagają tworzyć skuteczne systemy zarządzania bezpieczeństwem oraz higieną pracy, dyskutowali uczestnicy konferencji „BHP zgodnie z normą PN-ISO 45001:2018”.
Andrzej Kolasa, zastępca dyrektora Polskiego Centrum Akredytacji, uczestniczył 20 listopada w środę w otwarciu ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. "Jakość w chemii analitycznej 9".
Redakcja czasopisma „Laboratorium – Przegląd Ogólnopolski" już po raz czwarty zorganizowała konferencję naukowo-szkoleniową pt. „Badania jakości wód i ścieków w praktyce”.
Polskie Centrum Akredytacji tradycyjnie już wzięło udział w XXV Sympozjum Klubu POLLAB (Klub Polskich Laboratoriów Badawczych), którego druga w tym roku edycja odbyła się w dniach 9-11 września 2019 r., w Wiśle.
W gmachu Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego po raz pierwszy w Polsce odbyła się konferencja dotycząca zagadnień produkcji materiałów odniesienia (ang. RM).
9 czerwca obchodzony jest Światowy Dzień Akredytacji (#WAD2019), ustanowiony w celu promocji roli i znaczenia akredytacji jako narzędzia służącego zapewnieniu szeroko rozumianego bezpieczeństwa publicznego.
W Katowicach, w Parku Naukowo-Technologicznym Euro–Centrum (11-12 kwietnia 2019r.), odbyła się czwarta edycja ogólnopolskiej konferencji poświęconej kierunkom rozwoju laboratoriów.
15 marca 2019

Targi EuroLab 2019

Polskie Centrum Akredytacji na targach EuroLab 2019.
W siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w dniach 13–14 listopada 2018 roku zorganizowana została konferencja pod hasłem „Prawo i bezpieczeństwo techniczne w perspektywie europejskiej i krajowej”.
Polskie Centrum Akredytacji objęło patronatem seminarium organizowane przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla i Ogólnokrajową Sieć Laboratoriów Nadzorowanych LABIOMEN.
1  2  3  4  5