Polskie Centrum Akredytacji Logo - powrót na stronę główną serwisu

Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN Serwis w języku angielskim - wersja/version BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Działania promocyjne

W gmachu Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego po raz pierwszy w Polsce odbyła się konferencja dotycząca zagadnień produkcji materiałów odniesienia (ang. RM).
9 czerwca obchodzony jest Światowy Dzień Akredytacji (#WAD2019), ustanowiony w celu promocji roli i znaczenia akredytacji jako narzędzia służącego zapewnieniu szeroko rozumianego bezpieczeństwa publicznego.
W Katowicach, w Parku Naukowo-Technologicznym Euro–Centrum (11-12 kwietnia 2019r.), odbyła się czwarta edycja ogólnopolskiej konferencji poświęconej kierunkom rozwoju laboratoriów.
15 marca 2019

Targi EuroLab 2019

Polskie Centrum Akredytacji na targach EuroLab 2019.
W siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w dniach 13–14 listopada 2018 roku zorganizowana została konferencja pod hasłem „Prawo i bezpieczeństwo techniczne w perspektywie europejskiej i krajowej”.
Polskie Centrum Akredytacji objęło patronatem seminarium organizowane przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla i Ogólnokrajową Sieć Laboratoriów Nadzorowanych LABIOMEN.
W ramach XI Łódzkiego EUROPEJSKIEGO FORUM GOSPODARCZEGO, w dniu 15 października 2018 roku zorganizowany został panel ekspercki Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa pt. „Wyroby budowlane a odpowiedzialność inżyniera budownictwa”.
Podkarpackie Centrum Innowacji wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego przy współudziale Rzeszowskich Uczelni, zorganizowało w dniu 1 października 2018 roku konferencję pt. „Innowacje – Pomiary – Akredytacja”.
Tegoroczna konferencja PCA pod hasłem: Akredytacja: gwarancją bezpiecznego świata odbyła się 12 czerwca br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
Na tegorocznym XXIV Sympozjum Klubu POLLAB (Klub Polskich Laboratoriów Badawczych) pt. „Analiza danych w laboratorium" swoją wiedzą i doświadczeniem nt. nowelizacji normy PN-EN ISO/IEC ISO 17025:2018-02 podzieliły się Hanna Tugi i Monika Obara z PCA.
Katarzyna Rokosa z Działu Akredytacji Weryfikacji i Certyfikacji Systemów Zarządzania w PCA, wygłosiła prezentację na temat nowelizacji normy ISO 22000, na konferencji „Bezpieczeństwo i jakość żywienia”.
Jak co roku Polskie Centrum Akredytacji wzięło czynny udział w targach EuroLab 2018.
1  2  3  4