Polskie Centrum Akredytacji Logo - powrót na stronę główną serwisu

Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN Serwis w języku angielskim - wersja/version BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Działania promocyjne

W ramach XI Łódzkiego EUROPEJSKIEGO FORUM GOSPODARCZEGO, w dniu 15 października 2018 roku zorganizowany został panel ekspercki Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa pt. „Wyroby budowlane a odpowiedzialność inżyniera budownictwa”.
Podkarpackie Centrum Innowacji wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego przy współudziale Rzeszowskich Uczelni, zorganizowało w dniu 1 października 2018 roku konferencję pt. „Innowacje – Pomiary – Akredytacja”.
Tegoroczna konferencja PCA pod hasłem: Akredytacja: gwarancją bezpiecznego świata odbyła się 12 czerwca br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
Na tegorocznym XXIV Sympozjum Klubu POLLAB (Klub Polskich Laboratoriów Badawczych) pt. „Analiza danych w laboratorium" swoją wiedzą i doświadczeniem nt. nowelizacji normy PN-EN ISO/IEC ISO 17025:2018-02 podzieliły się Hanna Tugi i Monika Obara z PCA.
Katarzyna Rokosa z Działu Akredytacji Weryfikacji i Certyfikacji Systemów Zarządzania w PCA, wygłosiła prezentację na temat nowelizacji normy ISO 22000, na konferencji „Bezpieczeństwo i jakość żywienia”.
Jak co roku Polskie Centrum Akredytacji wzięło czynny udział w targach EuroLab 2018.
PCA zorganizowało w Centrum im. Adama Smitha czwartą i ostatnią już w tym roku debatę ekspercką poświęconą zagadnieniom dotyczącym akredytacji jednostek oceniających zgodność w zakresie programów oceny zgodności w obszarze rolno-spożywczym.
PCA było organizatorem konferencji pt. "Akredytacja: zapewnienie zaufania do sektora infrastruktury i budownictwa", która odbyła się 13 listopada br., w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego.
W ramach działań informacyjno-promocyjnych PCA, zaplanowanych na 2017 rok, jednym z zadań jest organizacja debat eksperckich. Debaty spełniają kluczowe cele komunikacyjne.
W ramach działań informacyjno-promocyjnych PCA, zaplanowanych na 2017 rok, jednym z zadań jest organizacja debat eksperckich. Debaty spełniają kluczowe cele komunikacyjne.
Dyrektor PCA, Lucyna Olborska wzięła udział w IV Międzynarodowej Konferencji ETICS, zorganizowanej przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (11-12.05.2017, Ożarów Mazowiecki). Konferencja dedykowana była polskiej branży ociepleń i chemii budowlanej
9 czerwca obchodzony jest już po raz dziesiąty Światowy Dzień Akredytacji (#WAD2017). W każdym roku przyświeca mu inne hasło. Tegoroczne brzmi: "Akredytacja: zapewnienie zaufania do sektora infrastruktury i budownictwa".
  1  2  3  4  5