Polskie Centrum Akredytacji Logo - powrót na stronę główną serwisu

Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN Serwis w języku angielskim - wersja/version BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Działania promocyjne

Działalność akredytacyjna PCA stała się motywem grafik opracowanych przez rysownika Szczepana Sadurskiego. Serię autorskich rysunków dedykowanych działalności PCA można od maja obejrzeć w ramach wystawy w siedzibie PCA (ul. Szczotkarska 42).
Nowelizacja wymagań normy ISO/IEC 17025 dla laboratoriów badawczych i wzorcujących była tematem przewodnim tegorocznego seminarium, które dla uczestników 19 Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab (29-31.03.2017), przygotowało PCA.
W ramach działań informacyjno-promocyjnych PCA, zaplanowanych na 2017 rok, jednym z zadań jest organizacja debat eksperckich. Debaty spełniają kluczowe cele komunikacyjne.
Polskie Centrum Akredytacji wzięło udział w II konferencji naukowo - szkoleniowej "Perspektywy rozwoju laboratoriów badawczych", która odbyła się 9 i 10 marca 2017 roku w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym (PPNT).
W 2016 r. w ramach współpracy redakcyjnej z dwumiesięcznikiem LAB - laboratoria, aparatura, badania, w sześciu wydaniach gazety ukazały się artykuły promujące wiedzę o akredytacji.
Polskie Centrum Akredytacji zostało partnerem dziewiątej już edycji Warsaw Economic Hub, która odbędzie się 16 grudnia w Warszawie.
15 listopada 2016 r., w Teatrze Kamienica odbyła się, zorganizowana przez Polskie Centrum Akredytacji konferencja pt. "Akredytacja - narzędzie wspierające regulatorów".
9 czerwca - Światowy Dzień Akredytacji - "Akredytacja: globalne narzędzie wspierające politykę publiczną".
Podczas Targów EuroLab 2016, Polskie Centrum Akredytacji przeprowadziło, cieszącą się ogromnym zainteresowaniem konferencję, zatytułowaną "Nowelizacja normy ISO/IEC 17025. Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących".
Polskie Centrum Akredytacji poprowadziło panel pt. "Jakość, nieodłączny atrybut akredytacji" podczas II Europejskiego Kongresu Jakości, zorganizowanego w Warszawie, 17 marca 2016 r.
Efektem kontynuacji w 2015 roku współpracy PCA z dwumiesięcznikiem LAB - laboratoria, aparatura, badania, były artykuły promujące wiedzę o akredytacji, opublikowane w sześciu numerach LAB.
04 grudnia 2015

Konferencja PCA

Konferencja nt.: "Akredytacja jednostek oceniających zgodność do celów notyfikacji – nowe wyzwania".
  1  2  3  4  5