Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Aktualności

PCA INFO nr 25 07-07-2022

Zapraszamy do lektury nowego wydania "PCA INFO – wydarzenia, opinie, perspektywy", w którym m.in. podsumowujemy naszą jubileuszową konferencję pt. "Akredytacja wsparciem zrównoważonego rozwoju, konkurencyjności i efektywności gospodarki". 

Dyrektor Lucyna Olborska napisała we wstępie: W ub. roku świętowaliśmy podwójny jubileusz: 20 lat działalności Polskiego Centrum Akredytacji i 30 lat funkcjonowania akredytacji w Polsce. Z powodu pandemii nie było sprzyjających warunków do spotkania w szerszym gronie, tym bardziej cieszę się, że mogliśmy to nadrobić teraz […]. W numerze, który oddajemy Państwu do rąk, zamieściliśmy obszerną relację z konferencji, a także ciekawe materiały dotyczące tegorocznych obchodów Światowego Dnia Akredytacji, który świętowaliśmy 9 czerwca pod hasłem: Accreditation – sustainability in economic growth and the environment.

Polecamy Państwa uwadze artykuł na temat zmian unijnych regulacji dla wyrobów budowlanych oraz programów badań biegłości, a także rozszerzenia zakresu wielostronnego porozumienia ILAC MRA dla PCA o obszar producentów materiałów odniesienia. W numerze piszemy też m.in. o zmianach wymagań i nowelizacji dokumentów, naszej ofercie szkoleniowej oraz wynikach spotkań komitetów EA, IAF i ILAC.

PCA INFO nr 25>>

 

PCA INFO nr 25-plik zgodny z WCAG>>

 

Powrót