Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Aktualności

"Akredytacja od A do Z" - nowa publikacja 19-06-2023

W ramach obchodów Dnia Przedsiębiorcy (21 czerwca) prezentujemy broszurę, w której zebraliśmy najważniejsze informacje o akredytacji i korzyściach, jakie oferuje.

W broszurze znalazło się 10 infografik, które pokazują, jak akredytacja wspiera zarówno przedsiębiorców, jak i konsumentów. – Akredytacja i gospodarka tworzą system naczyń połączonych – mówi dyrektor PCA Lucyna Olborska.

W nowej publikacji w przystępny sposób wyjaśniamy m.in., kto może uzyskać akredytację, jak krok po kroku przebiega proces akredytacji, czym zajmują się akredytowane przez PCA jednostki oceniające zgodność, jakie podmioty tworzą krajową infrastrukturę jakości i jak funkcjonuje międzynarodowy system akredytacji.

W Dniach Przedsiębiorcy PCA uczestniczy od pierwszej edycji. W tym roku wydarzenie, którego organizatorem jest Ministerstwo Rozwoju i Technologii, odbywa się pod hasłem "Aktywna Polska, Aktywny Biznes" – bogaty program, skierowany przede wszystkim do przedsiębiorców, obejmuje m.in. publikacje tematyczne, spotkania z ekspertami, szkolenia, webinary i wideoczaty.

Szczegółowe informacje i lista wydarzeń: www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/aktywna-polska--aktywny-biznes-dni-przedsiebiorcy-z-mrit

Zapraszamy do udziału!

Akredytacja od A do Z

Powrót