Polskie Centrum Akredytacji Logo - powrót na stronę główną serwisu

Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN Serwis w języku angielskim - wersja/version BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Media o nas

Zapraszamy do lektury obszernego wywiadu, którego Dyrektor Lucyna Olborska udzieliła portalowi branżowemu Laboratoryjnie.pl.
W najnowszym numerze dwumiesięcznika branżowego „Chemia i Biznes” o roli i korzyściach wynikających z posiadania akredytacji pisze Anna Kęsik – koordynator w Dziale Akredytacji Badań Chemicznych w PCA. Zapraszamy do lektury!
W najnowszym numerze kwartalnika branżowego "Laboratorium - Przegląd Ogólnopolski" ukazała się rozmowa z Dyrektor PCA Lucyną Olborską. Zapraszamy do lektury.
Zapraszamy do lektury najnowszego wydania „Pulsu Biznesu”. W dzisiejszym numerze rozmowa z Lucyną Olborską, dyrektor Polskiego Centrum Akredytacji, o rosnącym zainteresowaniu akredytacjami i nowych obszarach działalności PCA.
Seria opublikowana w 2019 roku na łamach „Gazety Małych i Średnich Przedsiębiorstw" stanowi kompendium wiedzy o korzyściach, jakie daje posiadanie akredytacji.
W najnowszym wydaniu miesięcznika „Food Service" ukazała się wypowiedź dyrektora PCA, Lucyny Olborskiej skierowana do branży HoReCa, nt. bezpieczeństwa żywności w restauracjach i firmach cateringowych.
O korzyściach z akredytacji dla przedsiębiorstw z branży spożywczej.
Wywiad z Dyrektor Polskiego Centrum Akredytacji, Lucyną Olborską w najnowszym wydaniu magazynu ekonomicznego Polish Market.
Zapraszamy do lektury obszernego materiału przygotowanego przez Hannę Tugi, Kierownika Działu Akredytacji Badań i Certyfikacji Żywności, pt. „Podejście procesowe - nowe wyzwanie dla laboratoriów".
W listopadowym numerze specjalnym czasopisma „Fakty – Magazyn Gospodarczy" opublikowany został wywiad z Dyrektor PCA, Lucyną Olborską, pt. „Zaufanie to podstawa”.
Zapraszamy do lektury październikowego wydania magazynu ekonomicznego Polish Market. W bieżącym numerze polecamy wywiad z Dyrektor Polskiego Centrum Akredytacji, Lucyną Olborską.
W najnowszym numerze specjalnym "Wiadomości PKN – Jakość i bezpieczeństwo żywności" ukazał się artykuł autorstwa Katarzyny Rokosy z PCA, pt. ISO 22000 po zmianach – korzyści dla firm.
1  2  3  4  5  6  7  8  9